SIK SORULAN SORULAR

PSG Academy Türkiye, Futbol Okulu’nda yer almak için öncelikle seçme ve seviye tespit antrenmanlarına katılmak gerekmektedir. Seçmelere katılmak için ana sayfada yer alan kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Kayıt Formunu doldurduktan sonra çağrı merkezimiz sizi arayacak seçme saatleri ve diğer detaylar hakkında bilgi verecektir. Daha detaylı bilgi almak için 0212 912 1886 numaralı Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.
PSG Academy Türkiye, 4-18 yaş arası öğrencilere PSG Futbol Kulübü’nün felsefesini öğretmeyi amaçlayan bir futbol okuludur. PSG Futbol Okulu, PSG – Paris Merkezinin zorlu inceleme, denetim süreci sonrasındaki başarılı sonuçları ile Türkiye temsilcisi olma hakkını almıştır. PSG Academy Türkiye'deki antrenmanlar, PSG Futbol Kulübü’ne bağlı alanında uzman Fransız ve Türk antrenörler eşliğinde eğitimler gerçekleşmektedir.
Evet, PSG Academy Türkiye, PSG Futbol Kulübü’ne bağlı Futbol Okulları’nın denetimi altında eğitim vermektedir.
PSG Academy Türkiye Futbol Okulu, 1 yıl boyunca belirlenen 3 ayrı programda eğitim vermektedir.
PSG Academy Türkiye Futbol Okulu, İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa olmak üzere 4 ayrı şehirde hizmet vermektedir. İletişim sayfasından okullarımızın adreslerine ulaşabilirsiniz.
Antrenmanlar, Türkiye'nin ve Fransa’nın efsane ismi liderliğinde, PSG Futbol Kulübü’nden gelecek teknik direktör ve Türkiye’den alanlarında uzman sertifikalı futbol antrenörleri eşliğinde yapılacak.
Evet, UEFA Pro ve UEFA A Lisanlı teknik direktörler hizmet veriyor.
Öğrencilerimiz için dil seçeneği sunuyoruz. İsteyen çocuk profesyonel antrenörler eşliğinde İngilizce/Fransızca eğitim alacak, isteyen de profesyonel antrenörler eşliğinde Türkçe eğitim alacak. AmericanLIFE Dil Okulları, PSG Academy Türkiye’nin dil eğitimindeki çözüm ortağıdır.
Hayır, eğitimlerimiz yatılı değildir.
Yeterli talep alınması halinde servis hizmeti sunulacaktır.
Türkiye Futbol Federasyonu izinli ve onaylı PSG Academy Türkiye Futbol Okulları, hâlihazırda son derece güvenli tesisler içinde eğitim verecektir. Mevcut güvenlik ekibine ek olarak tarafımızdan görevlendirilecek olan personel, çocuğunuzun güvenli bir ortamda antrenmanlarına devam etmesini sağlayacaktır.
Gruplar en fazla 16 öğrenciden oluşmaktadır.
Farklı yaş grupları ve farklı ürün kategorilerine göre farklı fiyat politikaları uygulanacaktır.
Evet. Kız öğrenciler de futbol okulumuza kayıt yaptırabilecek. Kız futbol takımı oluşturulmaktadır.
PSG Academy Türkiye, Futbol Union şirketi tarafından Türkiye’ye getirilmiş ve Türkiye'nin tüm haklarına sahiptir. İstanbul’da Avrupa-Asya Kıtalarında hizmet vermektedir. Ayrıca Ankara, Bursa ve Antalya gibi büyük şehirlerde eğitim vermektedir.