Firsatlar

Paris Saint-Germain Academy Turkey, Türkiye’deki en gelişmiş futbol akademisidir. 3 ile 18 yaş arası kız ve erkek çocuklar için en ilerici futbol programlarını sunar. Her oyuncu, uluslararası ve yurt içinde eşsiz fırsatlardan yararlanır! Her futbolcu hayallerine kavuşmak için profesyonel eğitim aldıktan sonra yarışmacı takımlarda yer alabilir. Ayrıca, Paris Saint-Germain Academy Turkey'de eğitim alan sporcular yeteneğine göre değerlendirilerek, bünyemizde bulunan futbol kulübüne geçme şansı yakalar..


PARIS SAINT-GERMAIN
ETKİNLİKLERİ


Paris Saint-Germain Akademisi'nin bir parçası olan Türkiye, sporculara özel etkinliklere doğrudan erişim ve 250'den fazla teknik direktör ile 5 kıtada, 15 ülkede bulunan küresel bir ağın ayrılmaz bir üyesi olma fırsatı veriyor.

image
image

Paris Saint-Germain
Academy CUP
Erkekler (U11-U13) Kızlar (U14-U16)


Paris Saint-Germain Academy Cup, Paris’te düzenlenen en prestijli futbol turnuvasıdır. Dünyanın her yerinden en iyi Paris Saint-Germain Academy futbolcuları şampiyonluk için yarışıyor. Sporcular, profesyonel bir ortamda sürükleyici, uluslararası deneyim kazanır ve ülkelerini temsil eder. Paris’te, %100 VIP deneyim, Parc des Princes'i ziyaret etme ve Paris Saint-Germain’in resmi lig maçını izleme ve stadyumda seremoni turu atar. Avrupa standartlarını temel alan 3 günlük benzersiz bir futbol turnuvasını içerir.


Paris'ten Teknik
Direktörlerin Ziyareti


Paris Saint-Germain Academy teknik direktörleri her yıl, Paris Saint-Germain Academy Turkey’i ziyaret etmek için Türkiye’ye gelirler. Potansiyeli yüksek, yıldız futbolcu adaylarının seviyelerini değerlendirirler. Yetenekli gördükleri futbolcu adayını, Paris'teki Paris Saint-Germain Elit Academy seçmelerine davet ederek büyük bir fırsat kapısı açarlar.

image

image

Seçim Kampları
(U14-U16)


Rüya gibi, olağanüstü bir 1 haftalık Paris deneyimi… Paris Saint-Germain’in kalbi (altyapısı) Fransız Ulusal Futbol Takımı Eğitim Merkezi'nde teknik ekiple, sporcular profesyonel futbolcular gibi yaşar ve antrenman yapar. Yeteneğini gösteren futbolcu adayları için büyük kapı aralanmış olur.


PSG Altyapı Takımları ile
Elit Uluslararası Deneyim


Paris Saint-Germain Academy Turkey, Paris Saint-Germain Kulübü altyapı takımlarıyla, Paris'te oynama fırsatı veriyor. Yüksek potansiyeli olan futbolcularla birlikte uluslararası deneyimler sunuyor. Paris’te Paris Saint-Germain altyapılarını deneyimleme ve elit turnuvalara katılma şansına sahipler. Avrupa'daki en yüksek futbol seviyesini yaşarken, sporcular profesyonel bir ortama ve kültüre girerler.

image

image

Burs ve Staj Programları


Paris Saint-Germain Academy Turkey, sporcularının geleceğini desteklemek için yetenekli yıldız adaylarına burslar verir. Ayrıca staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri ve gençlere destek olmak amacıyla staj bölümleri oluşturmuştur.


Üniversite Danışmanları
(U15-U18)


Oyuncuların öğrenci sporcu olduklarını anlayan Paris Saint-Germain, kolej başvuru sürecinde oyunculara ve ailelere yardımcı olacak kolej danışmanlarına sahiptir. Üniversitede futbol oynamak ve / veya burs almak isteyen ve hedefleri olan oyuncular, sorunsuz bir işe alım süreci sağlamak için profesyonellerden tavsiye ve destek alma fırsatına sahiptir.

image